TripCase 3.4.1 (ios)

TripCase

TripCase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TripCase seyahatlerinizi planlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır

TripCase seyahatlerinizle ilgili tüm detayları not etmenize ve kendinize özel bir seyahat ajandası oluşturmanıza yardımcı olan, bunun yanında seyahatlerinizle ilgili birçok kullanışlı bilgiyi parmaklarınızın ucuna taşıyan bir seyahat uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kulanabileceğiniz TripCase uygulaması yoğun seyahat trafiği olan ve seyahatleri içerisinde birçok farklı görüşme, toplantı veya etkinliğe katılan kullanıcılar göz önünde tutularak geliştirilmiş bir uygulama. Eğer bu tür seyahatlere çıkıyorsanız zamanın kısıtlı olması ve ziyaret edilecek çok yerin olması sizi strese sokabilir. TripCase ile öncelikle seyahat edeceğiniz yerleri, uçuşlarınızı, görüşme, toplantı ve etkinlik saatlerinizi ajandanız üzerine not edebilir, uygulamanın size bu etkinlikler hakkında bildirimler vermesini sağlayabilirsiniz. Eğer ilk defa ziyaret edeceğiniz bir yere gidiyorsanız uygulama size harita ve yol tarifi de sunabiliyor. Böylece yer arama ve zaman kaybetme derdinden kurtulailiyorsunuz.

TripCase ile ziyaret etmek istediğiniz yerin hava durumu bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Böylece seyahatiniz için çantanızı hazırlarken durumu uygun eşyaları yanınıza alabilirsiniz. Eğer seyahatlerinizde ziyaret ettiğiniz bir noktayı sonradan tekrar ziyaret etmeniz gerekiyorsa TripCase ile bu noktalara işaretler bırakabiliyor ve sonradan nerede olduklarını kolayca hatırlayabiliyorsunuz.

Eğer seyahat rezervasyonlarınızı TripCase ortaklarından yaparsanız uçuş detayları ve otel rezervasyonu detayları gibi bilgilere de uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

YORUMLAR