TriPeaks Solitaire Cards Queen 1.2.10 (ios)

TriPeaks Solitaire Cards Queen

TriPeaks Solitaire Cards Queen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    BoomBit Games

Dev bir kart koleksiyonu oluşturarak türlü maceralara atılacağınız eğlenceli bir oyundur.

Macera dolu bir serüvene atılarak zorlu görevlerde rol alacağınız ve geçmişteki gizemli olayları araştırmak için farklı özelliklere sahip kartları toplayacağınız TriPeaks Solitaire Cards Queen, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayacağınız kaliteli bir oyundur.

Sürükleyici hikayesi ve etkileyici tasarımı ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, koleksiyonunuza sürekli olarak yeni kartlar ekleyerek kayıp kardeşinizin izini sürmek ve tehlikeli görevler üstlenerek farklı mekanlar keşfetmektir. Geçmişten günümüze ulaşan ve yüzlerce sayfadan oluşan parşömenden yapılmış bir kitaptan esinlenerek görevleri tamamlayacak ve kartlara ulaşacaksınız.

Özel oyunlar ve bulmacalar ile seviye atlayabilirsiniz. Bu sayede gizemleri çözmek için yeni ipuçlarına ulaşabilir ve koleksiyonunuza farklı özelliklerdeki onlarca kartı dahil edebilirsiniz. Bağımlılık yapıcı özelliği ve ilginç konusu ile sıkılmadan oynayacağınız eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Mobil platformda kağıt oyunları kategorisinde bulunan ve ücretsiz olarak hizmet veren TriPeaks Solitaire Cards Queen, oldukça geniş bir oyuncu kitlesi tarafından tercih edilen benzersiz bir oyundur.

YORUMLAR