Tüyap Kitap Fuarı

Tüyap Kitap Fuarı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüyap Kitap Fuarı uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan 30. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı'na dair tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Tüyap Kitap Fuarı uygulaması, İstanbul'da gerçekleşecek olan 30. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı'nı ziyaret etmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir rehber uygulaması olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar tasarımı günümüz modern tasarım anlayışını yakalamakta biraz zorlansa da, işlevleri konusunda herhangi bir sıkıntısı olmadığını belirtmek gerekli.

Uygulamanın içerisinde fuara katılan yayıncıları ve standlarının nerede olduğunu kolayca görebiliyor, böylelikle büyük alan içerisinde boş yere dolanmaktan kurtulabiliyor ve direkt olarak istediğiniz kitaplara erişebiliyorsunuz. Standları bir şema üzerinde de görebildiğiniz için aradığınız yayınları bulmak oldukça kolay olacaktır.

Fuar içerisinde gerçekleşecek olan imza günleri ve diğer etkinliklerin tarih ve saatlerine erişmek de mümkün. Böylece tanışmak istediğiniz yazarların imza günleri hakkında bilgi edinebiliyor, dinletiler gibi etkinlikleri de kaçırmadan fuardan daha verimli bir şekilde ayrılabiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan paylaş butonu sayesinde fuarı ve uygulamayı sosyal ağlar üzerinden dostlarınızla paylaşmak da mümkün ve bu sayede onlar da pek çok kitaba yahut diğer türlerdeki yayınlara kolayca ulaşabileceklerdir.

Kitap fuarlarına tutkun olanların iOS cihazlarında kesinlikle bulundurmaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR