Ultimate Tennis 1.6 (ios)

Ultimate Tennis

1.6
Ultimate Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Tennis RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir tenis oyunudur

Ultimate Tennis zengin bir içeriği oldukça hoş görünen grafikler ve animasyonlarla birleştiren bir mobil tenis oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tenis oyunu olan Ultimate Tennis'de oyuncular turnuvalara katılıp kupa peşinde koşabilecekleri gibi farklı oyun modlarında oyunu oynayabiliyorlar. Dilerseniz oyunu tek başınıza oynayabiliyorsunuz ya da daha fazla heyecan yaşamak isterseniz online oyun modunda oyunu oynayabiliyor ve diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test edebiliyorsunuz.

Ultimate Tennis'te RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir oyun yapısı mevcut. Oyunda maçları kazandıkça tenisçinizi geliştirebiliyorsunuz ve görünümünü kişiselleştirebilmek için kullanabileceğiniz yeni ekipmanların kilidini açabiliyorsunuz. Oyunda seçebileceğiniz tenisçiler kendilerine has özel yeteneklere sahipler. Bu da oyuna renk katıyor. Oyunun oynanışının bir simülasyondan ziyade hızlı ve heyecanlı bir oyun yapısı yakalamak adına arcade türüne doğru yakınlaştırıldığı söylenebilir.

Ultimate Tennis doğal görünen karakter animasyonlarına ve yüksek detaylı grafiksel modellemelere sahip.

YORUMLAR