Vipme

Vipme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevdiğiniz markaların özel indirim ve kampanyalarından anında haberdar olarak, daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş yapmayı sevenlerin elinden düşürmeyeceklerini düşündüğüm Vipme uygulaması ile birçok markanın indirim ve kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz.

iOS cihazlar için sunulan Vipme uygulaması; Moda, Sağlık, Fitness, Teknoloji, Erkek Modası, Kişisel Bakım, Diyet, Güzellik, Aşk ve İlişkiler gibi kategorilerde faaliyet gösteren yüzlerce markanın internet mağazaları ve şubelerinde geçerli indirimleri takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ilgi alanlarınıza uygun eğlenceli içerikleri de sizlere sunan Vipme, mağazaların en yakın şubelerini ve iletişim bilgilerini de sizlere sunuyor. Özellikle kadınların ilgisini çekeceğini düşündüğüm Vipme, onlar için vazgeçilmez bir kaynak olacak diyebilirim.

Uygulama üzerinden indirim ve kampanyaları takip edebileceğiniz bazı markalar ise şu şekilde: Adidas, Adil Işık, Altınyıldız, Armani Jeans, Atasay, Atasun Optik, Ayakkabı Dünyası, Bambi, Banana Republic, Batik, Benetton, Bershka, Beta, Beymen, Beymen Club, Bimeks, Boyner, Brandroom, Burberry, Calvin Klein, Camel Active, Camel Trophy, Camper, Carnevale, Carrera, Ceyo, Colins, Collezzione ve daha yüzlerce marka.

Siz de güncel indirim ve kampanyalardan anında haberdar olmak isterseniz, Vipme uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.