Wayfare

Wayfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    104

  • Üretici

    SK Planet

Wayfare uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ücretsiz olarak dünyayı başkalarının gözlerinden görebilirsiniz.

Wayfare uygulaması, dünyanın her yanında yaşayanların nasıl bir hayat içerisinde olduklarını gözlemlemek isteyen ancak bunu yapmak için vakte veya nakite sahip olmayanların kullanabilecekleri ücretsiz bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın sahip olduğu yetenekler sayesinde başka ülkelerdeki başka hayatları hiç zorlanmadan takip edebiliyor ve böylece kullanıcıların kendilerine özel deneyimlerini yaşayabiliyorsunuz.

Uygulama bu deneyimleri sağlamak için içerisinde bazı görevler barındırıyor ve bu görevleri tamamlayan kullanıcıların gerçekleştirdikleri şeyler diğer uygulama kullanıcıları tarafından görüntülenebiliyor. Böylece gün içerisinde yaptıklarınızı fotoğraflar ve anlatımınızla birlikte çok uzaklardaki insanlara anlatmak da mümkün hale geliyor.

Eğer yabancı diliniz yoksa ve yabancıların günlük deneyimlerini siz de yaşamak istiyorsanız, uygulamanın tercüme yeteneği de hoşunuza gidecektir. Böylece yazılmış olanları hemen kendi dilinizde okuyabilir ve gezintinize devam edebilirsiniz.

Hazırlanan rehberlerin bir kısmı kullanıcıların günlük hayatlarına dair olurken, bir kısmı ise onların gezdikleri ve gördükleri yerlerin anıları olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla ne tür bir rehber arayışında olursanız olun ihtiyacınıza yönelik olanlarını bulmakta zorlanmayacaksınız.

iOS mobil cihaz sahibi olan ve dünyayı başkalarının gözünden görmek isteyenlerin kesinlikle kaçırmamaları gereken uygulamalardan birisi olduğu için göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR