Weave the Line 2.0.0 (ios)

Weave the Line

Weave the Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Lion Studios

Çizgileri oynatarak karmaşık şekilleri oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Weave the Line, noktaları bağlayarak şekil oluşturma oyunlarına benzeyen ancak çok daha zor bir mobil oyun. Basit görselli bağımlılık yaratan mobil bulmaca oyunlarından biri diyebilirim. iOS tarafında da indirmesi ve oynaması ücretsiz! Zaman geçirmelik, boş zamanlarda oynanabilecek güzel bir oyun.

Şekil oluşturma oyunlarında noktaları birbirine bağlayarak istenen şekli ortaya çıkarırsınız. Weave the Line’da bu biraz farklı. Noktalar yerine onları birbirine bağlayan çizgileri oynatarak şekli çıkarmaya çalışıyorsunuz. Süre sınırınız yok; dilediğinizce düşünebilirsiniz. Hamle sınırlaması da yok; istediğiniz kadar geri alabilir, hatta sil baştan başlayabilirsiniz. İpucu sınırlı sayıda da olsa var. Her oyun modu en az 100 bölüm sunduğundan ipucunu çözmekte zorlandığınız bölümlerde kullanmanızı öneririm.

Oyunda dilediğinizden başlayabileceğiniz üç mod mevcut. Klasik mod temel oynanışa dayanıyor. Ayna modunda bir çizgiyi oynattığınızda karşı çizgi de oynamış oluyor. İki renk modunda çift renkli çizgiyi kontrol ediyorsunuz. Üç mod toplamda 300’ün üzerinde bölüm içeriyor.

YORUMLAR