WedPics 1.2.0 (ios)

WedPics

WedPics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evlilik ve düğününüzde çekilen tüm fotoğrafları organize edebilmek için bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

WedPics uygulaması özellikle evlenen çiftler ve düğün yapacak olanlar için hazırlanmış ücretsiz ve kolay kullanımlı bir iOS uygulaması. Yani iPhone ve iPad ile kullanabileceğiniz uygulama sayesinde evlilik albümlerinizi çok daha etkili ve güzel bir şekilde düzenleme şansınız var. Fotoğraflarınız üzerinde özel filtreler uygulama şansınız var ve daha sonra bunları albümlerinize aktarabiliyorsunuz. Çektiğiniz tüm fotoğraf ve videolar ise otomatik olarak albümünüze zaten yükleniyor ve paylaşılıyor.

Gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilen bu yükleme işlemi sayesinde bir yandan düğününüzde fotoğraf çekmeye çalışırken bir yandan paylaşmaya çalışma eziyeti de tabii ki sona erecek. Evliliğinize dair detayları ve bilgileri de albümlerinize girebiliyorsunuz. Daha sonra isterseniz bu albümleri Facebook ve Twitter üzerinden de kolayca paylaşabilir ve tüm dostlarınıza gösterebilirsiniz.

YORUMLAR