WhaToDo

WhaToDo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WhaToDo, seyahat etmeyi vazgeçilmezi olarak görenler için geliştirilmiş mobil bir uygulamadır.

Günlük hayatın stresinden bıkmış bir haldesiniz ve tatil mi yapmak istiyorsunuz? İşte o zaman WhaToDo tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde, başka ülkelerde yapılan etkinliklerden bile haberdar olabilirsiniz.

Diğer seyahat uygulamalarından farklı olarak WhaToDo, kullanıcılarına oldukça geniş bir bilgi arşivi sunuyor. Anlık olarak güncellenen verileri sayesinde, turisti olduğunuz ülkede olan biten her şeyden anında haberiniz oluyor.

WhaToDo, bulunduğunuz ülkedeki tüm gezilecek mekanları ve turistler için yapılacak olan etkinlikleri size vakti geçmeden bildiriyor. Aynı zamanda etkinliğe katılmak istediğinizde ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini de yine WhaToDo aracılıyla öğrenebiliyorsunuz. Günlük hayatın stresini atmak isteyenlere özel bisiklet sürüşü gibi toplu yapılan etkinlikleri de göstermeyi ihmal etmeyen WhaToDo, önerdiği mekanlara ulaşımınızda da kendini sorumlu tutuyor. Sizlere istediğiniz lokasyona gidebilmeniz için çeşitli toplu taşıma araçlarını ve fiyatlarını gösteriyor. Böylelikle yabancı bir ülkede olsanız bile paranızı az harcayarak çok şey öğreniyorsunuz.

Eğer yakın bir zamanda başka bir ülkeye seyahat etme gibi bir planınız varsa, hazırlıklı olmak açısından WhaToDo'yu telefonunuzun bir köşesinde bulundurun.

YORUMLAR