Whip Swing 1.0 (ios)

Whip Swing

1.0
Whip Swing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whip Swing iPhone'unuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir akrobasi oyunudur. Oyunda zamanlama ve refleksler önemli bir ölçüde başarınızı etkiliyor.

Eğer oyunlarla arası iyi biriyseniz mutlaka bu yaşınıza kadar Worms serisinden bir oyunu oynamış ve solucan savaşında birkaç şehit vermiş olmalısınız. İşte o oyunlarda bulunan nadide silahlardan biri olarak Ninja Rope aksiyonu Whip Swing'te kendi başına bir oyun olarak Spider-Man olmak isteyen tüm oyuncuları mobil platforma davet ediyor.

Dünyanın en ünlü maceraperesti olarak dikenlerle dolu bir dünyada hayatta kalmak için tek güvenebileceğiniz arkadaşınız siyah kamçınız. Bitmek bilmeyen dikenli yollarda sadece tavana atacağınız kırbacınızla sallanarak olabildiğince yol gitmeye çalışıyor, zamanlamayı ve hızınızı ayarlayamazsanız ise macera hayatınıza son verip ruhunuzu zalim dünyaya bahşediyorsunuz. Whip Swing'in mantığı son derece basit, ancak buna rağmen mobill platformlarda çıkan onca beceri oyununa rağmen bir o kadar da sürükleyici.

Whip Swing'te oynanışa değinmek gerekirse Worms örneğini tekrar vereceğim çünkü bu oyunu yükler yüklemez aklıma ilk gelen şey Ninja Rope oldu. İpi attığınız tavana doğru sallanmaya başladığınız bir fizik tabanında aldığınız hıza göre değişkenlik gösteren sistem tamamen sizin becerinize bağlı kalarak ilerlemeneize neden oluyor. Diyelim uzak bir mesafeden atış yaptınız, sizin ağırlığınıza bağlı olarak daha geniş bir açıdan hızlanmaya başlıyorsunuz. Kısa mesafeden atış yaparsanız da buna bağlı olarak hızınız düşerek daha sınırlı bir alanda takılı kalıyorsunuz. Bunların arasındaki ince açıyı tutturarak Spider-Man gibi havalarda süzülebilirsiniz. Ben yine Worms'teki deneyimlerimden dolayı bu tadı yakaladım, gerçekten çok başarılı!

Whip Swing, basit havası yüzünden birkaç gün sonrasında büyük bir ihtimalle bir daha hiç dokunmayacağınız bir oyun haline gelebilir. Bu noktada tamamen sizin istikrarınız ve rekor merakınız devreye giriyor. Oyuna alışması kolay, ancak oyunda ustalaşmak gerçekten zor. Özellikle hızlanmaya başladığınız anda tavan boyu yeterli yer olmadığı için atışlarınızı dikkatli yapmalısınız. Tek bir dokunmayla sadece kırbaç atma kontrolünüz olduğundan karakterin hızını da ona göre ayarlayıp doğru anda atış yapmanız gerekli.

ARTILAR

Worms`teki Ninja Rope hissiyatı

Zevkli oynanış

EKSİLER

Belirli bir süre sonra oynanabilirliğini yitiriyor

YORUMLAR