Wikitude 8.2.7 (ios)

Wikitude

Wikitude
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wikitude, iOS işletim sistemi üzerinde, kendi arttırılmış gerçeklik projelerinizi yapıp, bunları göstermenizi sağlayan bir uygulamadır.

Wikitude, iPhone ve iPad üzerinde arttırılmış gerçeklik uygulamaları yapabildiğiniz bir uygulamadır.

Wikitude için müstakil bir uygulama demek yanlış olur. Daha doğrusu uygulama, bir oyun motoru gibi görev görüyor ve bizler tarafından yazılan başka uygulamalara temel oluşturuyor. Wikitude, arttırılmış gerçeklik projelerimizi daha kolay hayata geçirmemizi ve yine aynı uygulama üzerinden çalıştırmamıza yardımcı oluyor. Örneğin; çıkarmakta olduğunuz bir derginin, herhangi bir sayfası üzerinde çalışarak Wikitude yardımıyla o sayfayı daha canlı hale getirebiliyorsunuz.

Geliştiriciler için tonlarca fırsat sunan Wikitude'u kullanmak için kodlama bilginizin olması gerektiğini de hatırlamadan geçmeyelim. Yine de kodlamaya yeni başlayanlar için kolaylıklar da sunan uygulama, kolayca projenizi gerçekleştirmeniz için mükemmel bir ortam. Uygulamanın yapabildiklerine dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıda yer alan videodan edinebileceğiniz gibi Wikitude ile hayallerinizi ne kadar zorlayabileceğinizi de görebilirsiniz.

YORUMLAR