Wildlife Simulator: Bear 1.0 (ios)

Wildlife Simulator: Bear

1.0
Wildlife Simulator: Bear
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wildlife Simulator: Bear vahşi bir ayının kontrolünü aldığımız ve vahşi doğada hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyun.

Wildlife Simulator: Bear, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir vahşi doğa simülasyon oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor.

Wildlife Simulator: Bear'da gerçeğini aratmayan bir simülasyon deneyimi yaşadığımızı belirtmeliyiz. Vahşi doğa simülasyonlarıyla isminden söz ettiren Gluten Free Games açıkçası bu kez yine iyi bir işe imza atmış ve ortaya denemeye değer bir oyun çıkartmış.

Oyunun adından da anlaşılacağı gibi bu kez kontrolümüze bir ayı veriliyor. Karakterimiz her ne kadar güçlü ve kudretli olsa da doğada birçok tehlike mevcut. Açlıkla v diğer vahşi hayvanlarla aynı anda mücadele etmeye çalışıyoruz. Kendimizden güçsüz hayvanları avlayarak açlığımızı dindirmeli, gözümüzü dört açarak etraftan gelebilecek tehditlere karşı tetikte olmalıyız.

Simülasyon oyunlarının en dikkat çeken yönleri arasında hepimizin bildiği gibi grafikler yer alıyor. Yapımcılar bunu göz önünde bulundurarak Wildlife Simulator: Bear'da dakaliteli grafiklere yer vermişler. Dokunmatik ekranlara göre tasarlanmış olan kontroller oyun esnasında sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Genel anlamda başarılı bir çizgide ilerleyen Wildlife Simulator: Bear, bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayanların göz önünde bulundurması gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR