WorkCam

WorkCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WorkCam, iOS cihaz sahibi kullanıcıların fotoğraf ve videolarını Dropbox yada Google Drive üzerinde depolayabilmelerini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

WorkCam, kullanıcıların kişisel ve iş amaçlı fotoğraflarını farklı yerlerde depolayarak karışıklığı önlemek amacıyla hazırlanmış yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Uygulama iş ve kişisel fotoğraflarınızı otomatik olarak ayırarak farklı dosyalar üzerinde depolamanızı sağlamaktadır. Uygulama ile fotoğraflarınızı depolamak için Dropbox yada google Drive kullanabilir ve böylelikle fotoğraflarınıza istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni fotoğraflar çektiğiniz anda bu fotoğraflar otomatik olarak seçtiğiniz Dropbox yada Google Drive hesplarınıza yüklenir. ayrıca iş ve kişisel fotoğraflarınızı farklı dosyalara yükleyen uygulama fotoğraflarınızın karışmasını da önlemiş olur.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise, sadece uygulamayı kullanarak çekeceğiniz fotoğrafları değil, daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı da yönetebilmenizdir. Ayrıca uygulama sayesinde fotoğraflarınızı bulut depolama servislerine yükleyerek cihazınız üzerinde daha fazla boş alan bulunmasını sağlamış oluyorsunuz. bunun dışında fotoğraflar ile birlikte videolarınızı da depolayabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümünde fotoğraf ve videolarınız orta seviyede depolanmaktadır. Uygulamanın versiyonunu premiuma yükselterek fotoğraf ve videolarınızı orijinal kalitesinde depolayabilirsiniz.

YORUMLAR