Wrassling 1.1.1 (ios)

Wrassling

Wrassling
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrassling mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir güreş oyunudur

Wrassling basit oyun mekaniklerine sahip olan; fakat bu mekaniklerle sınırsız eğlence sunmayı başarabilen bir mobil güreş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wrassling ilk bakışta bize Commodore 64 dönemindeki oyunları hatırlatıyor. Oyunun gerek grafikleri, gerek sesleri 80'li yıllarda bir hayli popüler olan Commodere 64'teki oyunların hemen hemen aynı. Wrassling'de temel olarak bir güreş şampiyonasına katılan bir güreşçiyi yönetiyoruz. Slamdovia Cumhuriyeti'nde düzenlenen bir güreş turnuvasında dünyanın en güçlü atletleri belirleniyor. Bu iş için güreşçiler ringe çıkıyor ve en uzun süre ringde kalmaya çalışıyor. Biz de bu güreşçilerden biri olarak oyunda yer alıyoruz.

Wrassling'de Amerikan güreşi benzeri güreşlerde rakiplerimizle mücadele ediyoruz ve onları ringin dışına fırlatmaya çalışıyoruz. Kahramanımızı sağa, sola yönlendirirken ve zıplatırken bir yandan da kollarını saat yönünde veya tersi yönde sallamasını sağlıyoruz. Rakiplerimizi bu sayede dışarı fırlatabilmekteyiz. Oyunun bir sonu olmadığı için sürekli ringe yeni güreşçiler fırlıyor. Bu güreşçilerin bazıları farklı renklerde ve daha agresif güreşiyor. Bazı güreşçiler de şişman ve daha zor bir şekilde ring dışına fırlatılabiliyor.

Wrassling çok oyunculu olarak da oynanabilmekte.

YORUMLAR