Yammer 6.3.2 (ios)

Yammer

Yammer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yammer, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve çalışma veriminizi artıracak olan bir ekip çalışması uygulamasıdır.

Yammer, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri oldukça kapsamlı bir ekip çalışması uygulamasıdır.

Ekip çalışması uygulamaları arasında oldukça hatırı sayılır bir yere sahip olan uygulama, çalışma grupları ve işyerleri için verimi artımaya yönelik olarak hazırlanmıştır.

Aynı proje üzerinde çalışan kişileri ve aynı şirket altında yer alan çalışanlar için özel bir sosyal ağ niteliği taşıyan uygulama, çalışma arkadaşlarınızla sürekli olarak iletişim halinde kalmanızı sağlar.

Yapılması planlanan veya üzerinde çalışılan işler için bu projeler altında yer alan tüm çalışanların kendi fikirlerini ve düşüncelerini kolaylıkla dile getirebilecekleri Yammer sayesinde, diğer çalışanlar da ortaya atılan fikir, proje ve görüşler hakkında yorumlarını dile getirebilirler.

İşleyişin çok daha etkili ve verimli bir hale getirilmesi konusunda oldukça büyük bir rol oynayan uygulama ile tüm proje veya şirket çalışanları bir arada etkileşim halinde olmaktadır. Bu sayede çalışanlar ve ihtiyaçları olan tüm bilgiler bir arada tek bir yerde toplanmaktadır.

Farklı kullanıcı gruplarının oluşturulabileceği ve tüm kullanıcı grupları altında farklı sohbetlerin dönebileceği ve yeni projelerin üretilerek takip edilebileceği Yammer, hem işverenlerin hem de çalışanların iş verimini artırmaktadır.

Yammer Özellikleri:

  • Şirketinizde neler olduğunu anlık olarak takip edebilme
  • Farklı proje grupları üzerinde yer alarak, neler olduğunu keşfedebilme
  • Kolay fotoğraf ve dosya paylaşımı
  • Tüm mesajları mobil rahatlığıyla takip edebilme
  • Anlık bildirimler sayesinde sürekli olarak olana bitene dahil olabilme

YORUMLAR