YellingMom

YellingMom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YellingMom, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir not alma uygulamasıdır.

YellingMom, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir not alma ve hatırlatıcı oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Rafine bir kullanım deneyimi sunduğu için YellingMom'ı herkes rahatlıkla kullanabilir. Uygulama hem iş hem de özel yaşantımızdaki kullanım ihityaçlarımıza rahatlıkla cevap verebiliyor.

Uygulamaya kaydettiğimiz tüm notlarımız farklı zaman kategorileri altında toplanıyor. Bugün, yarın veya başka bir gün olarak tasarlanmış olan bu kategoriler altında toplanan notlarımız önem sırasına göre bildirim olarak gösteriliyor. Uygulamaya istediğimiz kadar not ekleyebiliyor ve bitirdiklerimizi dilediğimiz zaman silebiliyoruz.

YellingMom'da epey şık görünen ve işlevsel bir arayüze yer verilmiş. Aradığımız özellikleri vakit kaybetmeden bulabiliyor ve görevlerimizi anında ekleyebiliyoruz. İster önemli detayları kaydettiğimiz bir liste oluşturabilir, istersek de hatırlatıcılar atayabiliriz. Aklımıza gelen fikirleri hemen not edebileceğimiz bir özelliğin bulunması da hoşumuza giden bir detay.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen YellingMom, kapsamlı bir not alma ve hatırlatıcı oluşturma uygulaması arayan herkesin kullanması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR