yHomework 2.1.8 (ios)

yHomework

yHomework
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Math Underground

Matematik çalışırken zorlandığınız soruları yHomework uygulamasına ekleyerek, adım adım çözüm yollarını öğrenebilirsiniz.

Sınavlara hazırlanırken ya da ödev yaparken zorlandığınız, içinde x ve y bilinmeyenlerinin bulunduğu denklemleri yHomework uygulamasıyla kolayca çözebilirsiniz.

Matematik sorularının vazgeçilmezi olan x ve y bilinmeyenlerinin bulunduğu sorularda zaman zaman zorlandığınız durumlar hepimizin başına gelmiştir. Okul ya da dershanelerde bu soruları hocalardan yardım alarak çözebilsek de, evde çalışırken sürekli başka zamana erteleniyor. Bu soruna çözüm bulan yHomework, belirli konulardaki soruları adım adım çözümleriyle beraber sizlere sunuyor. Her adımda ne yapmanız gerektiğine kadar ince detaylarla öğrencilere yardımcı olan yHomework; basitleştirme, tek bilinmeyenli denklemler, iki bilinmeyenli denklemler, kuadratik denklemler, eşitsizlikler ve fonksiyon grafikleri konularındaki soruları kolayca çözüme kavuşturuyor.

Soru çözümlerinde başarılı sonuçlara imza atan yHomework uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, Matematik sorularını zorlanmadan kolayca çözebilirsiniz.

YORUMLAR