Toby: The Secret Mine (Mac)

Toby: The Secret Mine

Toby: The Secret Mine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Üretici

    Headup Games

Toby: The Secret Mine Mac bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Toby: The Secret Mine yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacaları sürükleyici bir hikayeyle birleştiren bir 2 boyutlu platform oyunu.

Mac OS X 10.6.6 veya üst versiyonlarına sahip Mac bilgisayarlarınıda oynayabileceğiniz bu oyunda Toby adlı küçük kahramanımızın maceralarına eşlik ediyoruz. Kahramanımız sakin bir hayat süren bir dağ köyünde yaşamaktadır. Fakat ködağ köyünün sakinliği bir gece ortaya çıkan gizemli olaylarla bozulmuş, köy kaosa sürüklenmiştir. Olayların yaşandığı gece köy sakinlerinin bir kısmı arkalarında iz bırakmadan kaybolmuştur. Geriye kalanlar ise kaybolan dostlarını bulabilmek için onları aramaya başlamışlardır; fakat onlar da dostlarıyla aynı kaderi paylaşınca bütün iş kahramanımız Toby'e düşmüştür. Biz de Toby'e yardımcı olarak arkadaşlarını kurtarabilmesi için mücadele veriyoruz.

Toby: The Secret Mine hem oynanış hem de görsel stil olarak Limbo'ya benziyor. Oyunun grafikleri gölgesel görünüme sahip kahramanları renkli arka planlarla birleştiriyor. Oyun boyunca karşımıza yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bölümlre içerisinde çeşitli bulmacalar ve tuzaklar çıkmakta. Bu bulmaca ve tuzakları zekamızı kullanarak atlatıyoruz ve bölümleri geçerek hikaye boyunca ilerliyoruz.

YORUMLAR