Apple'dan 200 Bin Dolar Hediye, Spotify Hesapları Kapanıyor! - Teknoloji Haberleri #32

Haftalık teknoloji haberlerimizde bu hafta Apple'ın hediyesini, Spotify hesaplarının kapatılmasını ve çok daha fazlasını sizlere aktarıyoruz.

Teknoloji haberlerinin bu bölümünde oldukça önemli gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Telefon satışlarında Nisan ayına kadar yapılan uzatmadan ani bir kararla vazgeçildi. Antarktika'da dev bir çukur bulundu ve çukurun çok hızlı bir şekilde büyüdüğü aktarıldı. Apple’ın WannaKicks uygulamasıyla artık ayakkabıları sadece kamera yardımıyla deneyebileceksiniz. Xiaominin merak edilen telefonu Mi9 sızdırıldı. İnternette en çok vakit geçiren ülkeler açıklandı Türkiye 3 saat 32 dakika ile 24. sırada kendine yer buldu. TikTok rekor kırmaya devam etti, uygulamanın aralık ayında 75 milyon yeni kullanıcıya ulaştığı açıklandı. 

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S10’un seramik modeli sızdırıldı, rengiyle göz dolduran telefonun tanıtımına yaklaşık 9 gün kaldı. Apple’a Fransa’da vergi cezası kesildi. Rusya’nın Sibirya bölgesine düşen kalp şeklindeki meteor açık arttırmayla satışa çıkarılacak. 2019 yılında 230 yeni emoji geliyor.

YouTube’un 2019 yılı için yayınladığı Rewind videosuna YouTube Ceo’su Susan Wojcicki’nin çocuklarının bile dislike attığı ortaya çıktı. Apple, FaceTime üzerinde bulunan açık için 200 bin dolarlık bir ödül vereceğini açıkladı. Samsung Galaxy Note 10’un kaleminde kamera olabilir. Skype yeni tanıttığı özellik ile canlı görüşme sırasında arka tarafı bulanıklaştırma özelliğini duyurdu. 

Huawei P30’un tanıtım tarihi sızdı ve Mart ayı sonunda Paris’te tanıtılacağı ortaya çıktı. Popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder’ın geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre 1.2 milyon yeni ücretli aboneye ulaştığı açıklandı. Spotify’ı ücretsiz ve reklam engellemeli olarak kullanan kullanıcıların hesaplarının kapatılacağı duyuruldu. 

Huawei Mate 20 Pro İnceleme
İnceleme

Huawei Mate 20 Pro İnceleme

Huawei Mate 20 Pro inceleme videosunda telefonun kamerası, ekranı ve diğer tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz. Bu videoda Mate 20 Pro'yu Galaxy Note 9 ve iPhone XS Max ile de karşılaştırıyor sizlere sonuçları aktarıyoruz.

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!
İnceleme

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!

  Samsung Note 9 detaylı inceleme videosunda, ülkemizde piyasaya yeni çıkan Samsung Note serisinin yeni akıllı telefonu Galaxy Note 9 model akıllı telefonu inceliyoruz.

iPhone'a Müthiş İndirim, İnternet Bedava Oluyor! - Teknoloji Haberleri #31
Tamindir TV

iPhone'a Müthiş İndirim, İnternet Bedava Oluyor! - Teknoloji Haberleri #31

Haftalık teknoloji haberlerimizin bu bölümünde birbirinden güzel ve bilgilendirici haberleri sizlere aktarıyoruz.  Huawei’nin Samsung ile verdiği birincilik yarışı tam gaz devam ediyor, Huawei yetkilileri 2019 yılında bu başarının gerçek olacağını açıkladı.

YORUMLAR