Ay'da Su Bulundu, Spotify İçin Tutuklandı! - Teknoloji Haberleri #36

Haftalık teknoloji haberlerinin bu bölümünde yine birbirinden ilgi çeken haberlerimizle sizleri aydınlatıyoruz.

Haftalık teknoloji haberlerinin bu bölümünde yine birbirinden ilgi çeken haberlerimizle sizleri aydınlatıyoruz. Tayland’lı bir iş adamı kızını evlendirmek için internete ilan verince telefonu kilitlendi. Çılgına dönen adam lütfen beni aramayın diye yalvardı. 

Aile bakanlığı Momo oyunu hakkında harekete geçti, erişim engeli yolda gibi gözüküyor. Mercedes-Benz otomobillerinde oyun oynanabileceğini açıkladı ve ardından ilk videoyu tanıttı. Dövme silme sırasında çalışan kameraların sensörlerinin yandığı gerçeği ortaya çıktı. Selfie çekmeye çalışan bir kadın az kalsın Jaguara yem oluyordu. Ösym 25 bin TL maaş ile çalışacak personel aradığını açıkladı. 

Apple resmi olarak film sektörüne adım atıyor, açıklama tarihi 25 mart olarak belirlendi. Google cinsel tacizle suçlanan yöneticilerine 105 milyon dolar ceza ödedi. Malatya teknoparkta kırılan telefon ekranları geri dönüştürülerek yeni ekranlar elde edildiği açıklandı. 

Ay yüzeyinde hareket eden su kütlesi bulundu ve heyecan yarattı. Samsung Galaxy Note 10 için ilk sızıntı gerçekleşti. Kendi kendini yok eden dosya paylaşım hizmeti Firefox Send yayına girdi. 

Çaldığı 1 milyon Netflix ve Spotify şifresini satan genç tutuklandı. Ünlü fizik ustası Stephen Hawking için özel madeni para üretildi. YouTube kanalı kapanan adam Google ofisini bastı ancak kanalını kapatan kişinin eşi olduğu ortaya çıktı. 


Nasa uzayda kaydettiği sesleri insanların duyabileceği seviyeye çekerek yayınladı. Sahte like tarlası görüntülendi, gerçekten enteresan görüntüler ortaya çıktı. Bacağına ok gelen adamı akıllı telefonu ölümden kurtardı. 

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS Karşılaştırma! - Şampiyon Kim?
İnceleme

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS Karşılaştırma! - Şampiyon Kim?

Samsung Galaxy S10e ve iPhone XS karşılaştırma videosunda, Samsung Galaxy S10e ile iPhone XS modelini tüm detaylarıyla inceliyoruz.

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!
İnceleme

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!

  Samsung Note 9 detaylı inceleme videosunda, ülkemizde piyasaya yeni çıkan Samsung Note serisinin yeni akıllı telefonu Galaxy Note 9 model akıllı telefonu inceliyoruz.

Samsung Galaxy S10+ inceleme - Piyasayı Değiştirecek Telefon!
İnceleme

Samsung Galaxy S10+ inceleme - Piyasayı Değiştirecek Telefon!

Samsung S10 Plus inceleme videosunda, S10 plus’ın tüm detaylarına yakından bakıyoruz. Bu videoda Samsung Galaxy S10+’ın teknik detayları, kamerası ve performans testleri yanı sıra yepyeni ekranına yakından bakıyoruz.

YORUMLAR