Batman: The Enemy Within İlk Videosu Paylaşıldı

Telltale Games tarafından nazlanarak çıkış yapan yapımlar arasına alınan Batman: The Telltale Series'in ikinci sezonu duyuruldu ve  ilk videosu paylaşıldı. Çizgi roman tarzı grafikleriyle dikkat çeken Batman: The Telltale Series'in ikinci sezonu çok yakın

Telltale Games tarafından nazlanarak çıkış yapan yapımlar arasına alınan Batman: The Telltale Series'in ikinci sezonu duyuruldu ve  ilk videosu paylaşıldı. Çizgi roman tarzı grafikleriyle dikkat çeken Batman: The Telltale Series'in ikinci sezonu çok yakında çıkış yapacak.

Batman: The Enemy Within ismiyle gelen yeni sezon 5 bölümden oluşacak. "The Enigma" isimli ilk bölüm de 5 Ağustos'ta Xbox One, PlayStation 4, PC ve Mac platformları için çıkış yapacak. Android ve iOS mobil platformlarına ise daha sonra çıkış yapacak.

Yayınlanan videoda yeni sezonda bizlerii nelerin beklediği gösterilmiş. İkinci sezonda meşhur bilmececi The Riddler ile başımız bir hayli belaya girecek. Gotham şehrine geri dönen The Riddler, şehirde adeta terör estirecek ve başımıza büyük belalar açacak. Oyundaki tek düşmanımız The Riddler değil. Bir diğer taraftan da Joker ile uğraşmak zorunda kalacağız. Bu iki büyük kötü karekterin zekasal güçleriyle baş etmeye çalışacağız.

Diğer sezonda olduğu gibi bu sezonda da seçimlerimiz oyunu etkileyecek. Seçimlerimize bağlı olarak hikaye değişiklik gösterecek.

YORUMLAR