Çalınan Bitcoinler Ne Olacak - Zarara İnanamayacaksınız!

Bitcoin hırsızlığı, tarihteki ve son dönemlerdeki en büyük Bitcoin ve kripto para hırsızlıkları ne zaman ve nerelerde yapıldı hiç merak ettiniz mi? Tarihteki en büyük Bitcoin hırsızlıklarını sizler için masaya yatırdığımız videomuz ile karşınızdayız.

Tarihteki en büyük Bitcoin ve kripto para hırsızlıkları ne zaman ve nerelerde yapıldı hiç merak ettiniz mi? Bugün, tarihteki en büyük Bitcoin hırsızlıklarını sizler için mercek altına aldığımız videomuz ile karşınızdayız. İyi seyirler!

Gelişen teknoloji ile birlikte insan hayatında kullanılan paranın yerini alacağı düşünülen kripto paralar ve özellikle bunların başını çeken Bitcoin gerçekten güvenli mi? Cüzdanımdaki Bitcoin çalınabilir mi? Yalnızca kripto paraların özelinde değil, tümünün dahil olduğu blockchain sisteminde zaafiyetler var mı? gibi sorularını son dönemlerde birçok insan kendine sormaya başladı. Peki ya kripto paraların varolduğu platformların güvenliği; bilişim sistemleri üzerinde üretilen ve internet aracılığıyla transferleri yapılan kripto paralar, bu sistemlerin zaafiyetlerinden etkilenebilir mi?

Bu videoda Tamindir Bey, bunun gibi daha birçok soruyu sizler için cevaplıyor. Bilgi teknolojileri güvenliğinin kripto para borsalarını nasıl etkilediğini, Bitcoin ve diğer alt coin’lerdeki artış ve azalışlara bu güvenlik zaafiyetlerinin etki edip etmediğini ve doğurduğu sonuçları merak ediyorsanız ve kripto paralarınızı nasıl güven altına almanız gerketiğini merak ediyorsanız bu videoda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto para dünyası ile ilgili Tamindir Bey’in hazırladığı videolardan en önce haberdar olmak için kanalımızı takip etmeyi unutmayın. İyi seyirler!

Akıllı Telefonlar Zehirliyor! - Dikkatli Olmazsanız Üzülürsünüz!
Tamindir TV

Akıllı Telefonlar Zehirliyor! - Dikkatli Olmazsanız Üzülürsünüz!

Bu videomuzda, gündelik hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlarımızın sağlığımız üzerindeki etkileri ve bunlara karşı neler yapabileceğimiz ile ilgili konuları ele alıyoruz.

iPhone X Üretimi Durduruluyor! - Apple Bu Sefer Fena Tosladı!
Tamindir TV

iPhone X Üretimi Durduruluyor! - Apple Bu Sefer Fena Tosladı!

Tamindir Bey, iPhone X üretiminin neden durdurulacağı ve bunun sebepleri ile ilgili konuları bu videoda ele alıyor. Keyifli seyirler!

Samsung IconX 2018 inceleme - 2. Kattan Atlasan Düşmüyor!
Tamindir TV

Samsung IconX 2018 inceleme - 2. Kattan Atlasan Düşmüyor!

Bugün, Samsung IconX 2018 kablosuz kulaklık inceleme ve kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Samsung IconX inceleme videosunda cihaz hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz. Keyifli seyirler!

YORUMLAR