Samsung IconX 2018 inceleme - 2. Kattan Atlasan Düşmüyor!

Bugün, Samsung IconX 2018 kablosuz kulaklık inceleme ve kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Samsung IconX inceleme videosunda cihaz hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Bugün, Samsung Gear IconX 2018 kulaklık inceleme ve kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Samsung IconX inceleme videosunda; ses kalitesi, performans detayları, ek özellikleri, tasarımsal unsurları, kullanım süresi ve dayanıklılığı gibi daha birçok önemli konuyu sizler için masaya yatırdık. Şimdi sizi Samsung Gear IconX 2018 inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. Keyifli seyirler!

Samsung IconX 2018 İncelemesi

Samsung'un 2017 yılında Apple AirPods'a rakip olarak piyasaya sürdüğü Gear IconX, yenilenmiş versiyonuyla bir önceki nesle göre oldukça iyi bir performans vadediyor. Tasarım anlamında selefiyle aynı çizgileri taşıyan IconX, tam anlamıyla kulağa oturan bir yapıya sahip. Yuvarlak ve üçgen yapısıyla oldukça konforlu bir deneyim sunan cihaz, atlasanız da zıplasanız da kulağınızdan düşmüyor.

Samsung IconX 2018

İkinci nesil Gear IconX, batarya tarafında bir önceki modele kıyasla daha bir performans sergiliyor. Gayet kompakt bir şarj kutusuyla gelen IconX gücünü 340mAH kapasiteli pilden alıyor ve tam şarjla 5 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. Ayrıca cihazın bekleme süresinin 7 saat olduğunu ve yalnızca 10 dakika şarj ile 1 saate kadar müzik keyfi sunduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Dahili müzik oynatıcıya sahip olan IconX, 4GB dahili depolama alanı ile geliyor. Bu özelliği sayesinde herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan kulaklık üzerinden ayrı bir çalma listesi oluşturabiliyorsunuz, ancak IconX'teki bu özelliği kullanmak için Android kullanıcısı olmanız gerekiyor.

Samsung IconX 2018 özellikleri

Gear IconX'te en dikkat çeken özelliklerin başında ise yaşam koçu modu geliyor. Samsung'un akıllı asistanı Bixby destekli sanal koç, attığınız adımı ölçüyor ve yaktığınız kalori miktarını sesli olarak sizinle paylaşıyor. Yürümeye başladığınız anda otomatik olarak aktif olan yaşam koçu, sağlığınızla ilgili konularda size yardımcı oluyor. S Health uygulamasına anbean olarak aktarılan veriler, Samsung Gear uygulamasından da kontrol edilebiliyor.

Samsung IconX 2018 özellikler

Gri, pembe ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gelen Samsung Gear IconX, ülkemizde 699 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Samsung Gear IconX 2018 ile ilgili detaylı bilgileri kutu açılışı ve inceleme videosunda bulabilirsiniz. En yeni ve en güncel inceleme videoları için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

Samsung A8 Ön İnceleme - Selfie Yeniden Doğuyor!
Tamindir TV

Samsung A8 Ön İnceleme - Selfie Yeniden Doğuyor!

Bugün, Samsung Galaxy A8 ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Samsung büyük bir lansman ile yeni Samsung A8 ve Samsung A8+ modellerini nihayet tanıttı.

Samsung A8 Plus 2018 Ön İnceleme - Bu Telefon Çok Konuşulacak!
Tamindir TV

Samsung A8 Plus 2018 Ön İnceleme - Bu Telefon Çok Konuşulacak!

Galaxy A8 Plus ön inceleme videosu ile karşınızdayız. Samsung, geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıttığı Galaxy A8 (2018) serisinin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi.

Samsung Galaxy S9 Ortalığı Karıştıracak! - Galaxy A8 2018 Lansmanında Bombalar!
Tamindir TV

Samsung Galaxy S9 Ortalığı Karıştıracak! - Galaxy A8 2018 Lansmanında Bombalar!

Samsung Galaxy A8 (2018) lansmanında, Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'e yenilikleri ve gelişmeleri sorduk.

YORUMLAR