Akıllı Telefonlar Zehirliyor! - Dikkatli Olmazsanız Üzülürsünüz!

Bu videomuzda, gündelik hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlarımızın sağlığımız üzerindeki etkileri ve bunlara karşı neler yapabileceğimiz ile ilgili konuları ele alıyoruz.

Akıllı telefonlar nasıl temizlenmeli? Sorusuna yanıt aradığımız bu videomuzda, gündelik hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlarımızın sağlığımız üzerindeki etkileri, bu etkilerin sebepleri ve bunlara karşı neler yapabileceğimiz ile ilgili konuları ele alıyoruz.

Geçen zaman ile birlikte gelişimine aralıksız devam eden mobil cihazlar, tuş takımına sahip telefonlar ile başlayıp şimdilerde ise geniş ekranlı ve tuşsuz modeller gibi birçok varyasyonu ile birlikte gündelik hayatımızın içerisinde yer alıyor. Hal böyle olunca elimizden düşürmediğimiz, yemek yerken, yolculuk ederken hatta tuvalete girerken dahi aktif olarak kullandığımız bu cihazların, bulunduğumuz çokta hijyenik olmayan ortamlardaki mikropları yanımızda taşımamıza sebep olduğunu biliyor muydunuz?

Tamindir Bey bu videoda, insan sağlığına oldukça etki ettiği halde dikkatlerden kaçan bu konuyu ele alırken, akıllı cihazımızı nasıl temizlemeliyiz? Tuşlu telefonlar ve geniş ekranlı telefonlar nasıl temizlenmeli? Hijyenik olmayan ortamlarda telefon kullanımından sonra nelere dikkat etmeliyiz? Tuvalette telefon kullanılır mı? gibi soruları yanıtlıyor. Keyifi seyirler!

Akıllı telefon temizliğinde dikkat edilmesi gereken püf noktaları kaleme aldığımız haberimizi bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

iPhone X Üretimi Durduruluyor! - Apple Bu Sefer Fena Tosladı!
Tamindir TV

iPhone X Üretimi Durduruluyor! - Apple Bu Sefer Fena Tosladı!

Bugün, Apple'ın büyük umutlarla piyasaya sürdüğü iPhone X'in üretimini yaz aylarında durduracağına yönelik iddiaları masaya yatırdık.

Samsung IconX 2018 inceleme - 2. Kattan Atlasan Düşmüyor!
Tamindir TV

Samsung IconX 2018 inceleme - 2. Kattan Atlasan Düşmüyor!

Bugün, Samsung Gear IconX 2018 kulaklık inceleme ve kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Samsung IconX inceleme videosunda; ses kalitesi, performans detayları, ek özellikleri, tasarımsal unsurları, kullanım süresi ve dayanıklılığı gibi daha birçok önemli konuyu sizler için masaya yatırdık.

5000 TL VERDİK ALDIK, İNDİRİME GİRDİ! - Xiaomi Mi Notebook Pro Kutusundan Çıkıyor!
Tamindir TV

5000 TL VERDİK ALDIK, İNDİRİME GİRDİ! - Xiaomi Mi Notebook Pro Kutusundan Çıkıyor!

Xiaomi Mi Notebook Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Xiaomi'nin geçtiğimiz yıl tanıttığı yeni dizüstü bilgisayarı Mi Notebook Pro, dört çekirdekli Core i7 işlemcisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

YORUMLAR