Dragon Age: Inquisition'ın Muhteşem Dünyası Çıkış Fragmanında

EA bugün çıkışını gerçekleştiren ünlü rol yapma oyunu serisi Dragon Age'in üçüncü oyunu Inquisition için yepyeni çıkış fragmanını yayınladı. Fragmanda Dragon Age: Inquisition'ın muazzam grafikleriyle oluşturulmuş fantastik diyarları ve oyuncuların karşıla

EA bugün çıkışını gerçekleştiren ünlü rol yapma oyunu serisi Dragon Age'in üçüncü oyunu Inquisition için yepyeni çıkış fragmanını yayınladı. Fragmanda Dragon Age: Inquisition'ın muazzam grafikleriyle oluşturulmuş fantastik diyarları ve oyuncuların karşılaşacağı hikayeyle ilgili ipuçlarını görüyoruz.

Yeni videoda dikkat çeken en büyük özellik şüphesiz Dragon Age: Inquisition'ın 'yeni nesil' adına yakışan bir grafiksel şölenle karşımıza çıkması. Üstelik EA'e göre bu fragmanda gördüğünüz her şey oynanışlardan çekilmiş. Yani bu video da bir tür oynanış videosu diyebiliriz, ancak tabii ki sinematik tadında görseller ve Inquisition'ın devasa dünyası insanın aklına fuarlarda gösterilen özel tanıtım videolarını getiriyor. Oyunda karşılaşacağınız dramatik durumlara ve farklı mekanlara odaklanan fragman her Dragon Age: Inquisition oyuncusunun karşılaşacağı elementlere değiniyor.

Dragon Age serisi ilk oyunu Origins'ten bu yana RPG seven oyuncularının başucu haline gelmiş, sonradan ikinci oyunla birlikte daha çok aksiyon türünden elementler entegre ederek seriyi başka bir yöne çekmişti. Oyun dünyasında bu oldukça tartışıldı ancak Dragon Age'in şimdiki halinden memnun olan oyuncuların sayısı da oldukça fazla. Inquisition ile birlikte serinin 'aksiyon' tarafını koruyacağı biliniyor. Klasik izometrik RPG tadında bir deneyim arayanlar için maalesef Inquisition da görünüşe göre bekleneni vermeyecek.

Dragon Age: Inquisition bugünden itibaren PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkmış durumda.

Battlefield 4: Final Stand'in Resmi Oynanış Videosu

Aksiyon Türü Video Oyunlar Bizleri Daha Akıllı Yapıyor

YORUMLAR