Dungeon Hunter 4 Tanıtım Videosu

Fransız oyun geliştiricisi ve yayıncısı Gameloft, Dungeon Hunter serisinin dördüncü oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde piyasaya sürülen ve kendi alanında çok popüler olan Dungeon Hunter 3, Google Play üzerinde bir milyonun

Fransız oyun geliştiricisi ve yayıncısı Gameloft, Dungeon Hunter serisinin dördüncü oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı.

Geçtiğimiz yıl içerisinde piyasaya sürülen ve kendi alanında çok popüler olan Dungeon Hunter 3, Google Play üzerinde bir milyonun üzerinde indirilme rakamına ulaşmayı başarmıştı.

Karanlık ve fantastik bir dünya üzerinde geçen Dungeon Hunter 3'te seçebileceğimiz farklı 4 karakter sınıfı bulunmaktaydı. Yeni oyunda aynı konsept üzerine kurulu olarak daha gelişmiş grafikler ve farklı hikayelerle kullanıcıların beğenisine sunulacak gibi görünüyor.

Gameloft tarafından Dungeon Hunter 4'ün çıkış tarihiyle ilgili net bir açıklama yapılmazken, oyunun öncelikle iOS platformuna ardından da Android platformuna gelmesi bekleniyor.

Resident Evil 6 İncelemesi

YORUMLAR