Dungeon Hunter 3

Dungeon Hunter 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,942
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Android Dungeon Hunter 3 oyununda kuralları unutun yaşamak için yapmanız gereken tek şey öldürmek. Onlara en iyi avcının kim olduğunu gösterin.

Yapımcılığını Gameloft'un üstlendiği Dungeon Hunter 3, etkileyici grafiklerinin yanında kaliteli senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken yapım, RPG tarzı oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Karakter Seçimi

Android Dungeon Hunter 3'de dikkat etmeniz gereken bir husus ise oyun karakterleri oluyor ve karakterlerin kendine has özellikleri var. İlerleyen bölümlerde başlangıçta seçmiş olduğunuz karakterden sıkılırsanız alternatif bir karakterlerle kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. 

Warlord: Dungeon Hunter'ın en iri cüsselisi olan Warlord yakın dövüş ustası ve düşmanlarında yüksek tahripatlar verebiliyor.

Shaman: Bir elinde kalkan diğer elinde topuzuyla Shaman, savunma ve saldırı tekniklerinin tam bir profesyonel.

Astromancer: Tılsımlı yapısı ile dikkatleri üstüne çeken Astromancer büyücü ustası ve farklı bir çok büyüyle düşmanlarını hızlı bir şekilde yok edebiliyor.

Trickster: Ok ve yay kullanarak düşmanlarıyla uzaktan savaşmayı seven Trickster, seri oklar ve yaylarla düşmanlarına kısa sürede etkisiz hale getirecek.

Karakterlerin eşsiz özellikleri olduğunu dile getirdiğimizde bunları sadece güç ile sınırlamadık. Ekipmanlar dahi karakterlere özgü ve bu karakterlerin benzersiz kılan etmenlerden sadece biri.

Oyun İçi Ekipman

Yaklaşık olarak 1.17 GB'lik bir veri boyutunun yanında etkileyici görselliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Dungeon Hunter 3 oyun içi kazanç sistemini beraberinde getiriyor. Altın ve mücevher olarak farklı 2 satın alma methodunun yanında fiyat aralığı ise; 1.99$ ile 99.99$.

Ekipmanlarda ise tarihin izlenimlerini görebilmek mümkün. Zırhlar, büyüler, kılıçlar ve 1000'den fazla item. 

Yaratıklar

Neredeyse her bölüm farklı bir yaratığa rastlamak mümkün. Özellikle etap sonlarında devasal yaratıklarla mücadele etmek için özel güçlerinize ihtiyaç duyuyorsunuz.

Oyuna başlamadan önce ek can gibi ekipmanlar almayı ihmal ederseniz bölüm sonlarını geçmek adeta imkansızlaşıyor. Bir taraftan sizin 4-5 katınız büyüklüğünde yaratıklar diğer taraftan ok ve asit benzeri sıvılar atarak sizi biran önce yok etmek isteyenlerle çevrili arenada yaşamak için öldürmek tek seçeneğiniz oluyor.

Android Dungeon Hunter 3 Özellikleri

  • 4 karakter seçeneği (Warlord, Astromancer, Trickster ve Shaman) - Kadın veya erkek karakterler
  • 1000+ item
  • 4 fantastik harita
  • Çoklu oyuncu desteği (Multiplayer)
  • Online skor paylaşımı
  • Oyun içi ekipman satın alma