Fitness Buddy Tanıtım Videosu

Android ve iOS versiyonları bulunan sağlık ve spor uygulaması Fitness Buddy, yoğun tempoda çalışarak akşamları spor yapmak için yeterli vakit bulamayan kişiler düşünülerek geliştirilen yararlı bir uygulamadır. Evde yapabileceğiniz 1700'den fazla egzersiz

Android ve iOS versiyonları bulunan sağlık ve spor uygulaması Fitness Buddy, yoğun tempoda çalışarak akşamları spor yapmak için yeterli vakit bulamayan kişiler düşünülerek geliştirilen yararlı bir uygulamadır.

Evde yapabileceğiniz 1700'den fazla egzersiz hareketinin detaylı açıklamaları, resimleri ve HD kalitesinde videoları uygulama içerisinde bulunuyor. Android kullanıcılar için uygulamanın ücretsiz versiyonu bulunmaktadır. Malesef iOS kullanıcıları için ücretsiz versiyonu bulunmayan uygulamayı, iOs kullanıcıları 1.99 $ karşılığında satın alabilirler.

Android ve iOS telefon ve tabletlerinize Fitness Buddy uygulamasını yükleyerek kendi oluşturacağınız plan dahilinde evde spor yapabilirsiniz. Uygulamayı indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR