Fitness Buddy

Fitness Buddy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 200
  • DOSYA BOYUTU 51.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azumio Inc.

Fitness Buddy, evinizi spor salonuna dönüştürebilecek olan etkileyici bir iOS spor ve sağlık uygulamasıdır.

Fitness Buddy, spor salonlarını sevmeyen veya gitmek için yeterli vakit bulamayan kullanıcıların evde rahat bir şekilde spor yapabilmeleri için geliştirilen özel bir iOS uygulamasıdır.

Özellikle yoğun olarak çalışan kişilerin akşam iş çıkışların spor salonlarına gitmeye yeterli vakit bulamaması ve bu nedenle spor yapamaması sıkça karşılaştığımız durumlardan biri. Bunun önüne geçmek için Fitness Buddy uygulamasını kullanabilirsiniz. Fitness Buddy, içerisinde 1700'den fazla egzersiz hareketinin nasıl yapıldığının görüntüsünü ve açıklamasını barındıran detaylı bir spor ve sğalık uygulamasıdır.

Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler fakat bunun için yeterli vakite sahip olmayan kişiler, Fitness Buddy uygulamasını kullanarak evlerinde istediği hareketlerden oluşan ufak egzersizler yaparak daha şekilli ve sağlıklı bir vücuda kavuşabilirler. Kendi evinizde rahatlıkla egzersiz yapmanızı sağlayan uygulama içerisinde bulunan egzersiz hareketi sayısı gün geçtikçe güncellenerek sayısı arttırılmaktadır.

Detaylı açıklamalar ile birlikte 1000'den fazla HD video ile birlikte gelen egzersiz hareketlerini nasıl yapacam diye düşünmenize gerek kalmaz. Tüm ince ayrıntılarına kadar açıklanan egzersiz hareketleri ile istediğiniz bölge üzerine yoğunlaşarak egzersiz yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ile kendinize aylık spor planları oluşturarak daha düzenli bir şekilde spor yapabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte spor yapabileceğiniz Fitness Buddy'nin malesef ücretsiz iOS versiyonu bulunmamaktadır. Fakat vereceğiniz paranın karşılığını alacağınız etkileyici ve yararlı bir uygulama olan Fitness Buddy'i kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha fazla fikre sahip olabilirsiniz.