Fitness Buddy FREE

Fitness Buddy FREE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,051
  • DOSYA BOYUTU 4.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azumio Inc.

Fitness Buddy FREE, vücudunuzu şekillendirip daha sağlıklı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz geniş kapsamlı egzersiz uygulamalarından bir tanesidir.

Fitness Buddy FREE, egzersiz yapmaya farklı bir bakış açışı kazandıran yeni bir Android uygulamasıdır. Eğer nasıl daha iyi bir vücuda sahip olurum ve daha sağlıklı olurum sorularının cevabını bilmiyorsanız, Fitness Buddy size cevap verecektir. Daha güçlü ve sağlıklı olmak için yapabileceğiniz hareketlerin görüntülerinden oluşan kütüphane uygulama içerisinde mvcuttur.

Kullanıcılar seçtikleri hareketleri seçerek, açıklamaları ile birlikte nasıl yapıldıklarını görebilirler. Detaylı bir egzersiz yapabilmek için ihtiyaç duyduğunuz yarıdmı size sağlayacak olan Fitness Buddy'i adım adım izleyerek kısa süre içerisinde hem güç kazanırsınız hemde daha şekilli ve sağlıklı bir vücuda kavuşursunuz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan planlama özelliği sayesinde yapacağınız sporları aylık olarak planlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmadan önce spor yaparken herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmamak için doktor veya spor hocası ile görüşmenizi tavsiye ederim.

Fitness Buddy sade bir uygulama. Bu nedenle kullanımı oldukça basit. Sağlık ve spor uygulamalarında ilk olarak bakmadığımız tasarıma rağmen, Fitness Buddy sade ve modern bir dizayna sahip. Rahat kullanım amaçlanarak sade bir şekilde geliştirilen uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kendi başınıza istediğiniz hareketlerden oluşan egzersizlerinizi yapabilirsiniz.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında daha fazla fikre sahip olabilirsiniz.