Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #6

Flats Yarım kalmış bir FPS oyunu izlenimi veren Flats özellikle Counter Strike gibi oyunlardan keyif alan mobil cihaz sahiplerinin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanes. { softwareId = 11875} { softwareId = 11875} Merchants of Space Uzay temalı

Flats

Yarım kalmış bir FPS oyunu izlenimi veren Flats özellikle Counter Strike gibi oyunlardan keyif alan mobil cihaz sahiplerinin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanes.

Merchants of Space

Uzay temalı bir strateji oyunu olan Merchants of Space'te kendi uzay üssümüzü kuruyor ve ticari ilişkilere girerek zenginleşmeye çalışıyoruz. Oyunda savaş kavramı yok, her oyuncu kendi üssünü ticaret üzerinden geliştirmeye çalışıyor.

World of Soccer Online

Minimal oyun atmosferiyle dikkatlerimizi çeken bu oyun futbol aşıklarına hitap ediyor. Adından da anlaşılabildiği gibi oyun çevrimiçi oynanıyor. Dolayısıyla rakiplernizle maç yapabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Bike Dash

Gerçekçi bir bisiklet sürme deneyimi yaşatan Bike Dash ne yazık ki sadece iOS platformunda yer alıyor. FPS kamera açısıyla harikalar yaratan Bike Dash'i oynarken adeta bisiklet sürüyor hissine kapılacaksınız.

Lara Croft GO

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak öne çıkan Lara Croft GO, biraz yüksek bir fiyat etiketine sahip. Bu yüzden ancak Lara Croft ve sıra tabanlı strateji oyunlarındna hoşlananlara hitap eden bir oyun.

YORUMLAR