Merchants of Space

Merchants of Space

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici POSSIBLE Games

Merchants of Space güzel grafiklere sahip bir mobil strateji oyunudur

Merchants of Space oyunculara ticari yeteneklerini konuşturma imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Merchants of Space'de uzayın derinliklerinde geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyunda uzaya yolculuk ederek kendi uzay istasyonunu kurmaya çalışan bir koloninin yönetimini elimize alıyoruz. Temel amacımız ise uzayın en büyük kolonisini inşa ederek en zengin uzay istasyonu haline gelmek. Bu iş için sürekli çalışmamız ve istasyonumuzu geliştirmemiz gerekli.

Merchants of Space'de üretim ve ticaret başarının anahtarı. Oyunda madenler bularak maden çıkarmamız, sonrasında bu madenleri işlememiz gerekiyor. Fakat iş burada bitmiyor. Ürettiğimiz kaynakları karlı bir şekilde satmamız da gerekiyor. Diğer kolonilerden gelen astronotlar ve uzalılar ticaret yapabileceğimiz müşteriler arasında. Ticaret yaptıkça elde ettiğimiz gelirle uzay istasyonumuza yeni yapılar ekleyebiliyoruz; uzay limanları, fabrikalar, gazinolar ve daha birçok yapı türü oyunda bizi beklemekte.

Merchants of Space göze hoş görünen grafiklere sahip. Online altyapıya sahip olan oyunda haftalık yarışmalarda arkadaşlarınızla yarışabilir ve belirlenen hedefleri gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz.