Flats

Flats

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,571
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foliage Games LLC

Flats yüksek eğlence sunan bir mobil FPS oyunudur

Flats basit grafiklere sahip olsa da inanılmaz eğlence sunmayı başarabilen bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Flats çöp adam tarzı karakterlere, düz, herhangi bir kaplama içermeyen grafiklere ve cart renklere sahip. Fakat bu oyunu elinizden bırakamamanıza engel olamıyor; çünkü oyunda heyecan ve aksiyon her zaman üst seviyede. Flats'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı veya onlarla birlikte oynayabilirsiniz.

Flats'ın tek kişilik oyun modunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmeye ve her saldırı dalgası sonucunda hayatta kalarak bir sonraki dalgaya geçmeyue çalışıyorsunuz. Oyunun multiplayer modu içerisinde de farklı modlar yer alıyor. Deathmatch, takım tabanlı Deathmatch, bölge kontrolü üzerine kurulu Territories, karşı takım üssünden bayrak çaldığınız Capture the Flag ve bomba koyma üzerine kurulu Blow up the Base by oyun modları.

Flats'ın güzel yönü tek kişilik ve multiplayer modu arasında kolayca geçiş yapmanıza imkan vermesi. Bu sayede multiplayer maçlar için sıra beklerken oyunun tek kişilik modunu oynayabiliyorsunuz.

Flats'ın basit grafikleri oyunun akıcı ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Oyunda mermilerinizin izlerini de görebilmeniz mümkün.