Lara Croft GO

Lara Croft GO

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 274
  • DOSYA BOYUTU 378.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Lara Croft GO keyifli bir oynanışa sahip olan bir strateji oyunudur

Lara Croft GO oyunculara tehlike ve heyecan dolu bir macera sunan bir strateji oyunu.

Tomb Raider sersinin yıldızı olan Lara Croft'un yeni serüveninde bizi daha önceki Tomb Raider oyunlarından farklı bir yapı bekliyor. Oyunun geliştiricisi Square Enix firması Hitman GO'da uyguladığı formülü bu oyunda da uyguluyor ve Lara Croft'u bir sıra tabanlı strateji oyununda kontrol etmemize imkan tanıyor. Oyunumuzun hikayesi Lara Croft'un Zehir Kraliçesi'nin sırlarını elde etmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu iş için unutulmuş bir medeniyetin izlerini sürüyoruz ve antik harabelere yolculuk ediyoruz. Serüvenimiz boyunca karşımıza çıkan ölümcül tuzaklar ve düşmanlar ile doğal engellerle baş etmek için zekamızı ve taktiksel yeteneklerimizi kullanıyoruz.

5 bölüm boyunca devam eden Lara Croft GO'da karşımıza 75 farklı bulmaca çıkıyor. Bulmacaları çözmek için kimi zaman çeşitli eşyaların yerini bulmamız ve onları kullanmamız gerekmekte. Oyunda ziyaret edeceğiniz mekanlarda atmosfer sizi içerisine çekiyor. Loş ışıklar, ortam ile uyumlu müzikler başarılı bir şekilde oyunda kullanılıyor.

Windows 8.1 ve üst versiyonlarında oynayabileceğiniz Lara Croft GO'nun içerisinde birçok gizli öğe de oyuncuları bekliyor. Oyunda bu gizli eşyaları keşfettikçe Lara için yeni kostümlerin kilidini açabiliyorsunuz.