iPhone X Bekleyenleri Hunharca Trollediler!

Kurulan sahte Apple mağazası önünde insanlar sıra oluşturdular, bu insanlarla yapılan röportajlar ise paha biçilemez

iPhone X henüz raflarda yerini almadı; buna rağmen Apple'ın yeni amiral gemisi ön sipariş rekorları kırıyor ve şimdiden Apple Store'lar önünde kuyruk başladı.

3 Kasım tarihinde mağazalarda satışa sunulacak iPhone X'in sayılı adet üretilmesi nedeniyle bu telefonu almak isteyen insanların Apple mağazaları önünde kuyruğa girmesi, mağazalar açıldığında içeri dalan ilk insalardan biri olması gerekmekte. Ön sipariş vermiş olsanız bile telefonunuz çıktığı gün elinize gelmiyor, iPhone X'in size ulaşması haftalar alabiliyor. iPhone X'in satışa çıkmasının birkaç gün öncesinde bile Apple mağazaları önünde kuyruklar oluşmuş halde.

İnsaların iPhone X'e duyduğu bu ilgi bir hayli sinsice hazırlanmış, bir o kadar da komik olan bir kamera şakasının malzemesi olmuş. New York kentindeki cam küp şeklindeki ünlü Apple Store şu an tadilat nedeniyle kapalı. Kamera şakasını düzenleyen ekip bu durumu fırsat bilerek yine cam küp şeklindeki başka bir yapıyı, bir asansörü sahte bir Apple Store'a dönüştürüyor. Asansörün üzerinde Apple logosu yerleştiriliyor, hatta sahte Apple çalışanları bu asansörün başına yerleştiriliyor ve kurgunun gerçek görünmesi için özen gösteriliyor. Bir süre sonra insanlar bu sahte Apple Store önüne gelerek sıraya geçmeye başlıyor. İnsanlar sıradayken onlarla röportaj bile yapılıyor. Asansöre binerek aşağı inen masum insanlar, tünelin ucunda iPhone X'i bulacaklarını sanıyorlar; fakat acı ve komik gerçekle karşılaşıyorlar.

Bu kamera şakası aynı zamanda tüketim toplumu üzerine bir hayli ilginç bir araştırma konusu da olabilir.

iPhone X'in Face ID'sinin İkizlerle İmtihanı
MOBİL

iPhone X'in Face ID'sinin İkizlerle İmtihanı

Apple, Eylül ayında yeni amiral gemisi iPhone X'i Steve Jobs'un anısına hazırladığı özel sahnede resmi olarak tanıtmıştı.

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!
MOBİL

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!

{mediaId=456550} Apple, merakla beklenen iPhone X’i (iPhone 10) dün akşam gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı
MOBİL

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı

Bir süre önce e-ticaret sitelerinde ön siparişe açılan ve kesinleşmeyen fiyatlar ile listelenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, GSM operatörleri tarafından satışa sunuluyor.

YORUMLAR