İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!

Apple, merakla beklenen iPhone X’i (iPhone 10) dün akşam gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı. ABD fiyatı 999 dolar olarak belirlenen iPhone X’in Türkiye fiyatı açıklanmamıştı. Bugün iPhone X’in Türkiye fiyatı hakkındaki soru işaretleri son buldu. İşte Apple’ın yeni amiral gemisinin Türkiye fiyatı!

Apple, uçtan uca OLED ekrana sahip üst düzey iPhone’unu, Steve Jobs Theater’da düzenlediği Keynote sunumuyla görücüye çıkarttı. Aylardır birçok sızıntıya maruz kalan iPhone X hakkındaki en önemli merak konusu kaç para olacağıydı.

ABD fiyatı 999 dolar olarak açıklanan iPhone X’in Türkiye fiyatı da bugün belli oldu. Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden bir tanesi olan Vatan Bilgisayar, web sitesinde açtığı ön sipariş sayfası ile iPhone X’in fiyatını belirledi.

Vatan Bilgisayar tarafından açılan ön sipariş sayfasında iPhone X için 6.099,00 TL fiyat etiketi belirlenmiş. Siparişe açılan telefon Uzay Grisi renkte ve 64 GB dahili depolama alanına sahip.

Bu fiyatın Türkiye’deki standart fiyat olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı. Zira, Türkiye’deki diğer teknoloji firmaları daha farklı fiyatlar da belirleyebilirler. iPhone X’in resmi fiyatının çok yakın zamanda açıklanması beklenirken, aşağı yukarı belirtilen fiyat aralığında olacağı düşünülüyor.

iPhone X Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Karşılaştırması

Apple'ın iPhone X Hakkında Söylemediği 7 Özellik

YORUMLAR