iPhone X Diye iPhone 4'ü İtelediler!

iPhone X diye verilen iPhone 4'de övgüler yağdırdılar

Apple, birkaç gün önce yeni amiral gemisi iPhone X'i resmi olarak satışa sundu. Gelişmiş özelliklerinin yanısıra yüksek fiyatıyla dikkat çeken telefon dünya çapında büyük ilgi gördü, Apple mağazaları önünde kuyruklar oluştu ve hatta stoklarda iPhone X bulamayan tüketiciler olay çıkardı.

Peki iPhone X'e duyulan ilgi bu kadar büyükken tüketiciler bu telefonun kendilerine ne sunacağından gerçekten haberdarlar mı? İşte ünlü Amerikan şovmen ve televizyon yıldızı Jimmy Kimmel bu sorunun cevabını oldukça komik bir şekilde bize veriyor.

Jimmy Kimmel, ekibiyle birlikte hazırladığı kamera şakasında Hollywood'da gezinen insanlara bir adet iPhone X telefon sunarak telefonu incelemelerini ve ilk izlenimlerini paylaşmalarını istiyor. Fakat bu insanların bilmediği şey, kendilerine verilen telefonun yeni çıkan iPhone X değil, 2010 yılında satışa sunulan iPhone 4 olduğu.

Videodaki insanlar telefon hakkında "devrimsel", "güzel", "cam gibi", "çabuk tepki veriyor", "ele geliyor", "kullanışlı", "ilginç", "farklı", "daha yeni", "fütüristik" gibi sözler söylüyorlar.

Videonun gösterdiği şey ise insanların telefonları alırken sadece yeni oldukları için bu telefonları satın alabildiği, özelliklerine çok da dikkat etmedikleri gerçeği. Bu noktada marka değeri ve isim öne çıkıyor.

iPhone X, Türkiye'de Neden Bu Kadar Pahalı?
MOBİL

iPhone X, Türkiye'de Neden Bu Kadar Pahalı?

Apple'ın son telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Türkiye haricinde birçok ülkede satışa çıktı.

Apple Çalışanı, Kızının iPhone X Videosu Nedeniyle Kovuldu!
MOBİL

Apple Çalışanı, Kızının iPhone X Videosu Nedeniyle Kovuldu!

Apple, iPhone X'u ön siparişe açtıktan sonra telefon büyük bir ilgi gördü ve bu ilgi internet sitelerinin kilitlenmesine yol açtı.

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!
MOBİL

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!

{mediaId=456550} Apple, merakla beklenen iPhone X’i (iPhone 10) dün akşam gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı.

YORUMLAR