Kingdom Wars'ın Steam Çıkış Fragmanı

Dawn of Fantasy: Kingdom Wars'ın geliştirilmiş ve içine yaşayan bir online dünya enjekte edilmiş versiyonu Kingdom Wars, Steam'de ücretsiz olarak yayınlandı. Gerçek zamanlı bir strateji bünyesine canlı ve nefes alan bir dünya tabanıyla bağımsız bir oyun o

Dawn of Fantasy: Kingdom Wars'ın geliştirilmiş ve içine yaşayan bir online dünya enjekte edilmiş versiyonu Kingdom Wars, Steam'de ücretsiz olarak yayınlandı. Gerçek zamanlı bir strateji bünyesine canlı ve nefes alan bir dünya tabanıyla bağımsız bir oyun olarak çıkan Kingdom Wars'da oyuncular üç farklı uygarlıktan birini seçerek kendi topraklarını yaratıyor, görevleri tamamlayarak ve kaynak elde ederek kasaba veya kalelerini oluşturuyorlar.

Kingdom Wars'ı diğer strateji oyunundan ayıran en önemli özelliği canlı bir yapıya sahip olması. Oyuncular kurdukları düzeni bırakıp oyundan çıksalar bile oyun o düzen içerisinde ilerlemeye devam ediyor ve siz oyuna girince her şeyin gelişmeye devam ettiğini görüyorsunuz. Bu nedenle daha çok süreklilik ilkesi kazandırılmış, savaşların daha çok dikkat ve beceri gerektirdiği bir dünyada imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Üstelik dinamik savaş sistemi sayesinde yaptığınız her adımda dikkatli olup, her şeyi göz önünde bulundurmalısınız.

Kindgdom Wars'ı Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip kendi topraklarınızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR