Mobil Oyunlar 38

Ambition of the Slimes Ücretsiz ve ingilizce bir JRPG arıyorsanız Ambition of the Slimes bu boşluğunu doldurabilecek harika bir oyun. Final Fantasy Tactics benzeri savaş dinamikleriyle ufak sevimli çamurların safına geçip sizi yok etme raddesine ulaşan in

Ambition of the Slimes

Ücretsiz ve ingilizce bir JRPG arıyorsanız Ambition of the Slimes bu boşluğunu doldurabilecek harika bir oyun. Final Fantasy Tactics benzeri savaş dinamikleriyle ufak sevimli çamurların safına geçip sizi yok etme raddesine ulaşan insanlardan intikam alın. Kurtaracaklarınız sadece kendi hayatınız değil, tüm dünya olacak.

The Witcher Battle Arena

The Witcher 3 çıkmadan önce mobil oyun dünyasında da reklam peşinde koşturan CD Project Red, The Witcher Battle Arena ile Far Cry 4'ün yolunu izliyor. Ne var ki busefer oyun türü olarak karşımızda bir MOBA var. Koridorsuz da olsa açık savaş alanında dilerseniz online veya botlara karşı savaşabiliyorsunuz.

Chesslike

Roguelike ve Satranç oyunlarını bir araya getiren Chesslike, her iki türün meraklısına sunulmuş bir şaheser. Birinden biri hoşunuza gidiyorsa yine de göz atmanızı şiddetle öneriyorum. İddia ediyorum, hiçbir sartranç oyunu bu kadar sürükleyici olmayı başaramadı.

Skyward

Beceri oyunları piyasada tonla dolaşıyor olabilir, ancak Skyward kadar estetik ve eğlenceli olanı pek bir az. İki diskin birbirine olan rotasyonunda doğru zamanlamayla ekranı tıkladığınızda platform üzerinde ilerliyorsunuz ve 3 boyutlu evreninin görsel keyfini çıkartıyorsunuz.

Spinner: The Game

RAVE partilerin vazgeçilmez görsellerini oyunda bizlere sunan Spinner, geçtiğimiz senelerde trend olan Super Hexagon'a benzeyen bir oyun türü. Saat ibresiyle farklı renk katmanları ile belli tuş kombinasyonlarını tutturmaya çalışırken sinir, stress, adrenalin ve sürpriz bir şekilde eğlencenin tadını çıkarın.

YORUMLAR