Spinner: The Game

Spinner: The Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Perishtronic Studios

Elektronik müzik ve renk cümbüşünün eksik olmadığı bağımsız bir beceri oyunu arayanlara Spinner ideal bir seçim.

Super Hexagon oyunu 2 senedir mobil cihazların beceri oyunları kategorisinde bir fenomen. Ancak ücretli olması nedeniyle Türkiye'de bu oyun yerince başarı elde edemedi. Öyleyse neden ücretsiz bir alternatif denemeyelim? Spinner bu boşluğu kapatabilecek iyi bir örnek. Bir önceki oyunda merkezden kaçıp sıkışmamaya çalışan bir obje olarak oynuyorsunuz ama bu sefer saat ibresine benzer bir simgeyi kontrol ediyorsunuz.

Daha keskin grafikler ve renkli animasyonlarla donatılmış olan Spinner ile saat ibrenizin dokunduğu renk paletlerine göre sizden istenen parmak hareketleri var. Kulağa oldukça basit gelse de alışma turları bile sancılı bir refleks oyununa dönüşebiliyor. Arka planda çalan elektronik müzikler ve fütüristik lazer animasyonları sizin kırılma noktasını geçiktirmek konusunda oldukça başarılılar.

Reflekslere dayalı oyunlarda kendinize güveniyorsanız bu oyun aradığınız tatmin olma düzeyini size her rengiyle sunmayı başaracaktır. Spinner belki de yeni oyun fenomeniniz olabilir. Ne de olsa denemesi ücretsiz.