Ambition of the Slimes

Ambition of the Slimes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ALTAIR WORKS

Taktiksel JRPG sevenler için ücretsiz sunulan Ambition of the Slimes, farklı hikayesiyle dengeleri tersine çeviriyor.

İlk kez JRPG oynamıyorsanız bu duruma kesinlikle aşinasınız ama biz yine de anlatalım. Hani oyuna yeni başlarken ufak balçıkları öldürerek seviye atlıyorsunuz ya, bu kez bu ufak renkli ve sevimli canlıların hikayesi anlatılıyor. Başkaları kahraman olsun diye kurban edilen bu masum canlıların kurban olmak istemediği ve adaletsizliğin burunlarına tak ettiği bir dünyadayız.

Yaşadıkları eziyeti sonlandırmak isteyen çamurlar hakimiyeti ellerine almaya çalışıp hayatta kalma mücadeleleri adına insanlarla mücadele yolunu seçiyorlar. Bu vesileyle bizleri Final Fantasy Tactics benzeri etkileyici bir oyun karşılıyor. Fantastik savaşçı sınıflarını birer birer parazit olarak ele geçirdiğiniz oyun ücretsiz ama uygulama içi satın alma seçenekleri sizin yeni karakterler açmanıza olanak tanıyor.

Oyunun hikayesinde dünya yok olmanın eşiğine gelmiş durumda. İnsan olarak bilinen zalim bir uygarlık yoktan var olarak kısa bir zaman içerisinde tüm dünya üzerinde kontrol kazanmayı başarıyor. Bu olay sonucunda ormanlar yakılıyor, gökyüzü ve okyanuslar kir yığınlarıyla doluyor ve vicdansız yönetimler önlerine engel olan her şeyi imha ediyor. Dünyanın sonunu hızlandıran bu varlığı yeryüzünden silip huzuru geri getirme çabası içerisinde olan çamurlar doğal düzenin kurtarıcıları olarak kendilerini feda ediyorlar.

ARTILAR

Doğayı kurtarıyorsunuz

Orjinal senaryo

Ücretsiz

EKSİLER

Savaş dinamikleri hikayeyi biraz gölgede bırakıyor