The Witcher Battle Arena

The Witcher Battle Arena

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 747
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CD Projekt Red

The Witcher Battle Arena, Android cihazınızdan ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir MOBA oyunudur.

Beklenen an nihayet geldi. CD Projekt Red ve Fueno Games tarafından geliştirilen The Witcher evreninin MOBA oyunu Battle Arena mobil platformlarda yerini aldı. The Witcher Battle Arena'nın hızlı, eğlenceli ve zengin fantezi dünyasında oyuncuları harika bir deneyim bekliyor.

Mobil cihazlar için tasarlanan bu oyun yetenek tabanlı stratejileri ve hızlı tempolu aksiyonu bir araya getiriyor. Sezgileriniz ve parmak dokunuşlarınız ne kadar iyiyse o kadar avantajlı hale geliyorsunuz. Bazen uzaktan bir büyücüyü kontrol edip ortalığı yakabilir, bazen de bir cüce olarak düşmanlarınızın bacaklarını koparabilirsiniz. 

Özellikleri:

- Kısa ve aksiyon dolu geçen maçları 10 dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

- İster kendi başınıza botlarla, isterseniz arkadaşlarınızla takımca mücadele edebilebiliyorsunuz.

- Kendi başınıza oynadığınız oyunlarda internet bağlantısına gerek yok.

- 9 farklı efsanevi kahraman: Geralt of Rivia, Letho of Gulet, Philippa Eilhart, Zoltan Chivay, Eithné of Brokilon, The Operator, Golem, Saskia of Aedirn and Iorveth

- RPG tarzı oyuncu profili 

The Witcher Battle Arena'da her kahraman benzersiz yeteneğe sahip. Bu anlamda herkese farklı bir oyun tarzı sunuyor. Rakiplerinizi alt edebilmeniz için çeşitli yeteneklerin kilidini açmanız gerekecek. O yüzden stratejilerinizi iyi belirlemek sizin yararınıza olacaktır. 

Android cihazınız üzerinden oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. The Witcher Battle Arena'da her şeyin kilidini kendinizi geliştirmenize bağlı olarak açabilmeniz mümkün. Yeni kahramanlar ve yeni öğelere erişmek bu bağlamda biraz meşakkatli olsa da oyunun tadını sonuna kadar çıkarmanıza olanak sağlıyor. Fakat dilerseniz uygulama içi satın almalarla istediğiniz öğeyi makul fiyata satın alabiliyorsunuz. 

Savaş zamanı geldi! Bir an önce oynamanızı tavsiye ederim.