Mobil Uygulamalar 34

Checklist Yapılacak işler listelerinizi hazırlayabileceğiniz basit ve kullanışlı bir mobil uygulamaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz Checklist, tam ihtiyacınız olan uygulama olabil

Checklist

Yapılacak işler listelerinizi hazırlayabileceğiniz basit ve kullanışlı bir mobil uygulamaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, Android ve iOS platformları üzerinde kullanabileceğiniz Checklist, tam ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Sade ve basit arayüzü sayesinde yapmanız gereken tüm işleri belirli bir düzen içerisinde sıralayabileceğiniz uygulama ile görevleriniz için hatırlatıcılar da zamanlayabilir ve tüm işlerinizi unutmadan tamamlayabilirsiniz.

Meekan

Çalıştığınız iş nedeniyle sürekli bir toplantıdan öbür toplantıya koşuyor ve takımınızda yer alan kişileri toplantılara davet ederken zorluk mu çekiyorsunuz? Merak etmeyin çünkü Meekan, bu noktada sizin yardımınıza koşuyor. Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir toplantı ve organizasyon düzenleme uygulaması olan Meekan ile takım arkadaşlarınızın boş günlerine bakmak ve toplantıları düzenlemek artık çok daha kolay bir hal alıyor. Popüler tüm takvim servisleriyle entegre olarak çalışabilen uygulama sayesinde, toplantılarınızı çok daha hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve toplantı formlarını çok daha kolay bir şekilde doldurabilirsiniz.

Chatous

Sıradan mesajlaşma uygulamalarından sıkılan kullanıcıların çok seveceğini düşündüğüm uygulamalardan bir tanesi olan Chatous ile sizinle aynı ilgi alanlarını paylaşan hiç tanımadığınız kullanıcılarla sohbet etme şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişiye fotoğraf ve Youtube bağlantıları da göndermenize olanak sağlayan uygulama, sahip olduğu sade ve kolay kullanılabilir arayüzüyle de dikkat çekiyor. Yeni insanlarla tanışmak, etiketler yardımıyla belirleyeceğiniz ilgi alanınıza uygun sohbetler gerçekleştirmek ve çok daha fazlası Chatous ile mümkün.

Status

Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde insanların paylaşmayı en çok sevdiği şeylerden bir tanesi şüphesiz ki durum güncellemeleridir. O an ne yaptıklarını, nerede olduklarını veya neyle uğraştıklarını paylaşmak günümüzde adeta bir tutku halinde. Peki durum güncellemelerini paylaşmak için bir sosyal ağa ihtiyaç duymadığınızı ve doğrudan bir mobil uygulama ile bu işi yapabileceğinizi söyleseydim ne derdiniz? Süper değil mi? Status, bu noktada durum bildirimlerini arkadaşlarıyla paylaşamak isteyen kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiş, basit ve kullanışlı bir uygulama. Tek yapmanız gereken, içerisinde bulunduğunuz durumu hazır olarak gelen seçenekler sayesinde, arkadaşlarınızla paylaşmak. Bir süre sonrasında uygulama alışkanlıklarınızı veya yaptıklarınızı otomatik olarak algılayarak, sizin yerinize paylaşımlar bile yapmaya başlayacak.

Strafe

Teknolojinin ve oyun sektörünün sürekli olarak gelişmesiyle birlikte son zamanlarda ortaya çıkan ve her yaştan insanın ilgisini üzerine çekmeye başaran spor dallarından bir tanesi E-Spor oldu. Çevrimiçi olarak oyuncuların birbirine karşı oynayabileceği Hearthstone, DOTA 2, Counter Strike: GO, League of Legends gibi popüler oyunların dünya çapında turnuvaları düzenlenmeye başlandı ve birçok e-spor takımı bu turnuvalarda yerini almaya başladı. İşte bu noktada Strafe adlı uygulama, e-spor tutkunlarının sevdikleri oyuncuları, takımları ve e-sporla ilgili haberleri takip etmelerine olanak sağlıyor. Sizler de e-spora merak duyuyor ve e-spor organizasyonlarını yakından takip etmek istiyorsanız Strafe'i denemenizi öneririm.

YORUMLAR