Checklist

Checklist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 495
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Checklist.com

Checklist uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm görev ve yapılacaklar listelerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Checklist uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde bir yapılacaklar listesi uygulamasına sahip olmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsizler arasında yer alıyor ve hem kolay kullanılır arayüzü hem de oldukça gelişmiş diyebileceğim fonksiyonları sayesinde denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamanın içerisinde hazır olarak gelen liste temaları ve şablonları sayesinde, her ihtiyaca yönelik olarak yapılacaklar listelerini hazırlamak mümkün hale geliyor. Hazırlanan bu listeleri hem diğer cihazlarınızla hem de başka kişilerle paylaşarak ortak çalışmalar yapmak da uygulamanın sunabildikleri arasında yer alıyor ve bu sayede hem eğitim, hem iş hem de özel hayat için uygulamanın kullanımı mümkün oluyor.

Tamamlanan görevlerin işaretlenmesi, yeniden açılması, sürükleme ve bırakma modu gibi özellikler sayesinde liste düzenlemelerini yaparken pek zorlanacağınızı da sanmıyorum. Varolan listelerin sosyal ağlar ve e-posta üzerinden paylaşımına olanak tanınması ise çok daha geniş kitlelere listelerinizin ulaştırılabilmesini sağlıyor.

Elbette çalışmak için aktif bir 3G veya Wi-Fi internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamanın herhangi bir satın alma seçeneği de bulunmuyor ve tüm fonksiyonları tam olarak faaliyet gösteriyor. Ana ekranında widget kullanmayı seven kullanıcıların yerleştirebilecekleri widget seçenekleri de Checklist'in işe yarar işlevleri arasında yer alıyor.

Görevlerin uygulamanın web servisi versiyonundan da erişilebilmesi sayesinde PC'nize geçiş yaparak ordan yönetime de başlayabiliyorsunuz. Yapılacaklar listeleri ve görevler uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken bir uygulama.