STRAFE

STRAFE

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Devolver Digital

STRAFE retro tarzda bir görünümü bol aksiyonla birleştiren bir FPS oyunudur

STRAFE eğer 90'lı yıllarda Shadow Warrior, Quake veya Duke Nukem gibi oyunları oynadıysanız size özlediğiniz eğlenceyi sunabilecek bir FPS oyunu.

Bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan STRAFE, 1996 yılının teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş, yoğun ve hızlı aksiyonun ön planda tutulduğu ve oynanış dinamikleriyle dikkat çeken bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir. Oyun, kendisini nefes kesici fotoğraf gerçekliğinde grafiklere sahip bir oyun olarak oyunculara sunuyor. İlk bakışta oyunun bu iddiasının doğru olmadığını görebiliyorsunuz; fakat STRAFE'in 1996 yılından gelen bir oyun olduğu düşünülürse bu iddia doğru olarak kabul edilebilir.

STRAFE'de 4 farklı bölgeye ve her bölgede 4 bölüme, toplamda da 16 bölüme yer veriliyor. Fakat bölüm sayısının az olması gözünüzü korkutmasın; çünkü oyundaki bölümler rastgele bir şekilde yaratılıyorlar; yani her oynayışınızda sizi farklı bir tecrübe bekliyor.

STRAFE'ın oynanışı çeşitli power-uplar, silah geliştirmeleri ve gizli öğelerle zenginleştirilmekte. Oyunda bolca kan ve parçalanan ceset görmeniz mümkün.

STRAFE'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Pentium G3250 veya AMD Phenom II X4 965 işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce 9800 GT, AMD Radeon HD 5770 veya Intel HD Graphics 4600 ekran kartı

- 3 GB boş depolama alanı