Meekan

Meekan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Meekan

Meekan uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm ekibinizin toplantılarını kolaylıkla organize edebiliyorsunuz.

Meekan uygulaması, iş dünyasındakilerin oldukça beğeneceklerini düşündüğüm bir toplantı ve buluşma ayarlama uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Zira uygulamanın sahip olduğu tüm yetenekler sayesinde ekip arkadaşlarınızı toplantılara davet etmek ve böylece herkese uygun bir buluşma vakti organize etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın kolay kullanılır ve sade arayüzünü kullanırken tüm işlevlerine en hızlı yoldan ulaşma imkanı mevcut. Meekan kullanan ekip arkadaşlarınız, hangi takvim servisini kullanırlarsa kullansınlar bu servislerle senkronizasyon gerçekleşebiliyor ve bir toplantı organize etmek istediğinizde herkes için en uygun görünen vakit toplantının zamanı olarak belirleniyor. Dolayısıyla herkese tek tek sormak yerine toplu olarak en uygun toplantı vaktini belirlemeniz çok kolay bir hale geliyor.

Google Takvim, iCloud, Exchange hesapları gibi oldukça çeşitli takvim servislerini destekleyen Meekan uygulamasını bu servislerden faydalanan iş arkadaşlarınız sorunsuzca kullanabiliyorlar. Uygulamanın bir süre sonra kullanım alışkanlıklarınızı öğrenebilmesi sayesinde toplantılara dair tercihlerinizi hatırlaması ve yeni toplantı düzenlemelerinde yine bu alışkanlıklara yönelik tercihleri otomatik olarak sunması her defasında baştan tüm ayarları yapmanıza da gerek bırakmıyor.

Sık sık toplantılar ve buluşmalar düzenlemek zorunda olan ekip yöneticilerinin kullanmaktan keyif alacakları uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.