Netflix İndirimli Nasıl Kullanılır? - 540TL Kar Edin

Netflix indirimli nasıl kullanılır? Ucuza Netflix kullanma yöntemleri neler? Cevabı videomuzda.

Netflix indirimli nasıl kullanılır? Ucuza Netflix kullanma yöntemleri neler? Netflix indirimleri, Spotify indirimleri için kullanabileceğiniz mobil uygulamaları ve sistemleri inceledik. Hemen yukarıdan videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Ucuza Netflix Kullanma Yöntemleri, Ucuz Netflix Nasıl Kullanılır?

Netflix zammı sonrasında kullanıcılar ucuza nasıl Netflix kullanılacağını araştırmaya başladı.

Halihazırda bizim de kullandığımız sistemlerden bazılarının nasıl çalıştığını, sistemin nasıl işlediğine göz attık. Videoda anlattığımız sistemlerden Papara, ödemelerinizi anında hesabınıza göndermesi ile ön plana çıkıyor. CEPTETEB ve Enpara ise farklı yollarla kullanıcılarının ödemelerinin bir kısmını karşılıyor.

Videoda geçen uygulamaları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Netflix Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

  • Netflix temel paket üyelik ücreti fiyatı 37,99 TL.
  • Netflix standart paket üyelik ücreti fiyatı 57,99 TL.
  • Netflix özel paket üyelik ücreti fiyatı 77,99 TL.

Yakın zamanda abonelerine gönderdiği e-posta ile Netflix zam kararını duyurmuştu. Zam ile ilgili Netflix tarafından yapılan açıklamada "Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. Temel plan 37,99 TL, Standart plan 57,99 TL, Özel plan ise 77,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek" cümlelerine yer verilmişti

YORUMLAR