Puzzle Retreat Tanıtım Videosu

Puzzle Retreat, sakinleştirici ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu deneyimini Android, iOS ve Windows Phone mobil işletim sistemi kullanıcılarıyla akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde buluşturan bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Dış dünyadan uzakla

Puzzle Retreat, sakinleştirici ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu deneyimini Android, iOS ve Windows Phone mobil işletim sistemi kullanıcılarıyla akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde buluşturan bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Dış dünyadan uzaklaşmak ve sakinleşmek istediğiniz zamanlarda mobil cihazlarınız üzerinde her zaman yanınızda olacak olan Puzzle Retreat ile kendinizi farklı bir bulmaca oyunu deneyimi içerisinde bulabilirsiniz.

Oynaması ve öğrenmesi oldukça kolay olan oyunca amacınız; oyun ekranı üzerinde yer alan blokları kaydırarak tüm boşlukları doldurmaya çalışmaktır.

Herhangi bir zaman sınırlamasının olmadığı oyunda, sahip olduğunuz tüm blokları kullanmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR