Puzzle Retreat

Puzzle Retreat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Voxel Agents

Puzzle Retreat, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur.

Puzzle Retreat, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri sürükleyici ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur.

Dış dünyadan uzaklaşmak ve kafa dinlemek istediğiniz zamanlarda oynayabileceğiniz Puzzle Retreat, sizlere farklı bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralayacak türden bir bulmaca oyunu.

Öğrenmesi ve oynaması oldukça kolay olan Puzzle Retreat, sahip olduğu oyun içi müzikler ve yenilikçi oynanışıyla diğer bulmaca oyunlarına nazaran çok daha farklı bir oynanış deneyimini sizlere sunuyor.

Zaman sınırı olmayan oyunda blokları kaydırarak boşlukları doldurmalı ve bunu yaparken sahip olduğunuz tüm blokları kullanmaya özen göstermelisiniz.

Farklı zorlukta 60 adet bulmacanın dışında, satın alabileceğiniz 8 adet ilave ek paketinde yer aldığı oyunda, takıldığınız tüm bulmacaları diğer oyuncularla tartışabilir ve kendinize bir çözüm yolu bulmaya çalışabilirsiniz.

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve oyun oynarken kafanızı dinlemek istiyorsanız Puzzle Retreat'i mutlaka denemenizi öneririm.