Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus İnceleme Videosu Paylaşıldı!

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus inceleme videosu paylaşıldı!

Samsung Galaxy S10, S10 Plus, S10e özellikleri, fiyatı, çıkış tarihini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Galaxy Unpacked 2019 etkinliğine sayılı günler kala Samsung Galaxy S10 inceleme videosu geldi. Evet, S10 henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak ilk bakış videosu YouTube üzerinden paylaşıldı.

Samsung’un 20 Şubat’ta resmi olarak tanıtacağı 10. yıl özel akıllı telefon modelleri Samsung S10, S10 Plus ve S10e’nin tasarımdan donanımına yazılımına hatta çıkış tarihine tüm detayları öğrendik. Şimdi de haftalardır konuşulan cihazların inceleme videoları karşımızda. GO2mobile kanalı tarafından Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ inceleme videosu paylaşıldı. 2 dakikalık videoda Samsung Galaxy S serisinin yeni üyeleri netlikle gösteriliyor, teknik özellikleri paylaşılıyor.

Gorilla Glass 6 ile güçlendirilmiş çentikli (Infinity O) ekran, cama gömülü ultrasonic parmak izi okuyucu, üçlü kamera sistemi, kablosuz güç paylaşımı (başka bir cihazı kablosuz şarj) ile daha birçok dikkat çekici özellikle bizleri karşılayacak olan Samsung Galaxy S10 ailesine dair tüm detayları lansman günü web sitemiz ve YouTube kanalımız üzerinden sizlerle paylaşacağız. 20 Şubat Galaxy UNPACKED etkinliğinde görüşmek üzere!

Samsung Galaxy S10 Özellikleri ve Fiyatı (Exynos 9820 ve Snapdragon 855 Karşılaştırması)
MOBİL

Samsung Galaxy S10 Özellikleri ve Fiyatı (Exynos 9820 ve Snapdragon 855 Karşılaştırması)

Samsung Galaxy S10 tanıtıldı; cihazın tasarım detayları, özellikleri, fiyatı, çıkış tarihi resmileşti. Mobil Dünya Kongresi 2019 etkinliği öncesi tanıtılan Samsung Galaxy S10, S10 Plus ve S10e telefon, Samsung Exynos 9820 ve Qualcomm Snapdragon 855 işlemciyle geliyor.

Samsung Galaxy S10 Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Lansman Tarihi!
İnceleme

Samsung Galaxy S10 Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Lansman Tarihi!

Samsung Galaxy S10 teknik özelliklerini, detaylarını, fiyatını ve tanıtım tarihlerini bu videoda aktarıyoruz. Samsung Galaxy S serisi her geçen yıl kendine muhteşem yenilikler katarak hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S10 Ailesinin Resmi Kılıfları Sızdırıldı!
MOBİL

Samsung Galaxy S10 Ailesinin Resmi Kılıfları Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 ailesinin tanıtılmasına sayılı günler kala yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni gelen sızıntı ile Samsung Galaxy S10'un resmi kılıfları görücüye çıktı.

YORUMLAR